Okos vásárló céljai a háztartási gép csereprogrammal:
- Minél több öreg, energiazabáló készülék kivonása a háztartásából, így takarékoskodhat a rezsivel, és óvhatja környezetét.
- Magas minőséget képviselő háztartási gépekkel körülvennie magát, melyek maradéktalanul hosszú távon kiszolgálják.
- Kevesebb hasznavehetetlen elektromos hulladék felhalmozása, mely károsítja a környezetet.
- Komfortosabb, élhetőbb otthona lesz, ahol a gépek kiszolgálják Önt, és nem mindig Ön lesz az utolsó aki lefekszik aludni.
Régi háztartási gépét cserélje el egy új készülékre az Online Márkaboltokban, mert visszakap 25.000, Ft-ot saját onlinePénztárcájába.
Minden általunk forgalmazott készülék megvásárlása esetén a régi, akár működésképtelen gépért cserébe onlinePénztárcájába 25.000 Ft összeget teszünk.
FONTOS !!
A használt termék elszállításának igényét a rendelés során a „Csereprogramban a régi készülék elszállítását kérem!" kiválasztásával lehet jelezni. Amennyiben a Vásárló nem jelöli meg a használt termék elvitelét arra a későbbiekben már nincs lehetősége, a futár szállításkor a külön rögíztett kérés nélkül nem veszi át és szállítja el a használt terméket. Az elszállítandó terméket minden esetben szállításra kész állapotba kell hozni (lekötni a hálózatról, vagy gázról, le kell engedni belőle a vizet, könnyen hozzáférhető helyre kell tenni). Az általunk forgalomba hozott, vagy azzal jellegében és funkciójában megegyező régi, készülékeket tudjuk elszállítani, ne maradjon benne élelmiszer vagy jég, illetve megfeleljen az alapvető higiéniai követelményeknek. Amennyiben a készülék koszos, zsíros, illetve a higiéniai okok megkövetelik, mindenképpen szükséges annak megfelelő becsomagolása a szállításhoz. Kérjük, hogy ezt előre végezzék el, és gondoskodjanak a készülék megfelelő csomagolásáról a szállításhoz. Ellenkező esetben az elszállítás nem teljesíthető!
Utólag nem áll módunkban használt (régi) készülékért visszamenni.
Válasszon szabadonálló készülékéhez beüzemelést >>>
Szolgáltatás neve |
Hivatalos Beüzemelés |
Hivatalos beüzemelés ajtófordítással |
Mikor rendelhető? |
Csak szabadonálló készülékeknél. Új készülékét azonnal a szállításkor tudja használni! Nem kell külön szervízt hívni vagy várni a bekötésre! Munkatársaik azonnal beüzemelik a készüléket! |
Csak hűtőszekrények és fagyasztók esetén igényelhető szolgáltatás, melyet munkatársaink a szállítással egy időben azonnal elvégeznek! |